nowe godziny otwarcia wola parku od kwietnia

Nowe godziny otwarcia

Od kwietnia Wola Park jest dłużej otwarty!

Od marca weszła w życie nowa ustawa dotycząca handlu w niedziele. Co to oznacza? Zakupy można  robić w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Wyjątkami są niedziele poprzedzające święta Bożego Narodzenia 16 i 23 grudnia. Wtedy Centrum Handlowe będzie pracowało w standardowych godzinach. 

Wolne niedziele warto poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Nic tak przecież nie zbliża, jak spędzanie razem wolnego czasu. Pamiętajcie, że pomimo wchodzącej ustawy Wola Park będzie otwarty także w dni niehandlowe. Zapraszamy Was wtedy do kina, restauracji czy kawiarni, gdzie wspólnie z bliskimi obejrzycie ciekawy film, zjecie dobry obiad oraz porozmawiacie przy pysznej kawie i ciastku. W każdą niedzielę czynna też będzie siłownia Calypso, więc dbać o formę możecie niezależnie od dnia. Z kolei w cieplejsze dni odwiedźcie Park Ulricha. Już niebawem zawita do nas wiosna i spacer wśród budzącej się do życia przyrody będzie ogromną przyjemnością. 

Mamy też dla Was drugą dobrą wiadomość. Od 1 kwietnia wydłużyliśmy dla Was godziny otwarcia pasażu handlowego. Od poniedziałku do soboty możecie załatwić wszystkie sprawy w godzinach 10:00-22:00. Mamy nadzieję, że pomoże to Wam w planowaniu nie tylko zakupów, ale również korzystaniu z wielu usług np. fryzjerskich czy kosmetycznych. 

Sprawdźcie harmonogram otwarć Wola Parku