Yogen Fruz
Yogen Fruz Zobacz na planie centrum

Wola Park

Firma Yogen Fruz to światowy lider na rynku mrożonego jogurtu. Powastała w 1986 roku. Badania na świecie pokazały, że jogurt Yogen Früz Ü serve zawiera prawie 336 razy więcej dobrych  bakteri od czołowego Yogolove, tym samym wyprzedzając ją  w swojej branży o minimum 940 %.

W Polsce nie ma firmy, która mogłaby tak jak Yogen Fruz zaproponować klientom mrożony jogurt, który faktycznie został poddany procesowi mrożenia.   Deser na bazie jogurtu Yogen Fruz jest przede wszystkim probiotyczny, pełen wartości odżywczych, zdrowy i co ważne przepyszny!. Desery, które powstają na bazie mrożonego jogurtu marki Yogen Fruz na prawdę można jeść bez wyrzutów sumienia i nie musimy się bać, że przybędzie nam po nich dodatkowych kalorii. Yogen Fruz jako firma na świecie rozwija się w zawrtonym tempie, dokonując fuzji mniejszych firm. W Polsce jak to w Polsce - uczymy się dopiero zdrowego odzywiania i zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego jak wielki wpływ ma odżywianie ma nasz organizm.  Włożyliśmy wiele wysiłku i pracy w to, żeby jogurt smakował tak jak nasz kanadyjski odpowiednik. Na rynku, to My zapoczątkowaliśmy erę jogurtu mrożonego w Polsce.

Nowo otwarty sklep rozrzesza swoją ofertę o propozycję zdrowych soków, wyciskanych na oczach klientów, pełne zdrowia i witamin wystarczy odwiedzieć naszą placówkę. Niespodzianką będzie wprowadzenie bubble tea (napoju na bazie soków owocowych i zielonej herbaty) oraz kawy. Dla tradycjonalistów będzie ciasto  i świeże kanapki na ciepło. 


KONTAKT

Yogen Früz
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

kom: 791 112 290

www.yogenfruz.comZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE