vistula
Vistula Zobacz na planie centrum

Wola Park

VISTULA to lider w branży odzieżowej w Polsce. VISTULA to najwyższa jakość produktów, współczesne wzornictwo i unikatowość. Wyróżnia ją świeże spojrzenie na modę męską i dopracowanie najdrobniejszych detali, a niepowtarzalne kolekcje marki umiejętnie łączą tradycyjne krawiectwo, światowe trendy i ponadczasową zdecydowaną klasykę. 

Flagowym produktem marki są eleganckie  garnitury uszyte z tkanin pochodzących od renomowanych europejskch dostawców. Kolekcje VISTULI to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, luksusowe płaszcze i szeroka oferta wysokiej jakości dodatków. 

Cała kolekcja VISTULI podzielona jest na trzy linie. Kolekcja Lantier i  Vistula to propozycje dla mężczyzn zobowiązanych do bardzo formalnego dress code. Tradycyjne krawiectwo, najlepsze materiały i ponadczasowe wzory, zawsze dostosowane do najnowszych trendów w modzie męskiej. Vistula Red to dowód na to, że marka potrafi bawić się modą. Red to linia dla mężczyzn otwartych na najnowsze trendy. Klienci znajdą tu najmodniejsze kroje, odważne desenie i kolory.

KONTAKT

Vistula
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

tel. kom: 783 783 276

vistula.pl

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE