Trendy e-Papierosy
Trendy e-Papierosy
Trendy e-Papierosy Zobacz na planie centrum

Wola Park

Trendy jest polską firmą zajmującą się sprzedażą e-papierosów, założoną w 2009 roku. W tej chwili mamy ponad 200 punktów sprzedaży w całej Polsce. Jako naszego dostawcę wybraliśmy jednego z najlepszych producentów na rynku – firmę Kangertech. 

Naszym celem jest sprzedaż elektronicznych papierosów dobrej jakości w rozsądnych cenach. W naszym katalogu znajdziecie państwo szeroką ofertę elektronicznych papierosów: stylowy zestaw Slim, kompaktowy zestaw Blue 1,  eleganckie zestawy Mini V-go i Mini V-go Smart oraz zestawy Ego Smart, V-go Smart i V-go Mega dla doświadczonych e-palaczy. Do wszystkich naszych papierosów zapewniamy również części zamienne: górne i dolne grzałki, clearomizery, ładowarki czy adaptery sieciowe. Nasza oferta jest jedyna w swoim rodzaju, a wiele nowych produktów będzie dostępnych niedługo. 


Oferujemy państwu także duży wybór płynów do napełniania e-papierosów: od smaków tytoniowych do smaków cappuccino, energy drink, truskawki, limonki, czarnej porzeczki i wielu innych.

KONTAKT

Trendy e-Papierosy
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

kom: 530 520 001

www.trendy.net.pl

wolapark@tredny.net.pl
ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE