Qfel Beer Park
Qfel Qufel Beer Park Zobacz na planie centrum

Wola Park

Qufel Beer Park jest przełomowym rozwiązaniem na rozrywkowej mapie Warszawy i jednocześnie miejscem wytchnienia po męczących zakupach w centrum handlowym. Położony na 3 piętrze Wola Parku lokal łączy elementy włoskiej pizzerii, pubu sportowego, multitapu, centrum rozrywkowego oraz przestrzeni spotkań biznesowych. 

W ofercie Qufla znajduje się kilkadziesiąt piw rzemieślniczych z rodzimych browarów reprezentujących piwną rewolucję i wiele piw zagranicznych. Natomiast dla tradycjonalistów zarezerwowaliśmy m.in. klasyczne czeskie piwa pszeniczne i pilsy, które doskonale pasują do rozmaitych pizz i przekąsek. Codziennie na kilkunastu kranach prezentowany jest szeroki zakres piw beczkowych dobranych tak, aby trafić w gusta każdego wymagającego gościa. 

Qufel Beer Park jako wielozadaniowy obiekt zorganizowany dla spełniania licznych potrzeb gości pełni także funkcję centrum sportowego transmitującego mnóstwo wydarzeń sportowych na żywo. Dla dodatkowej rozrywki gości przygotowaliśmy trzy stoły bilardowe oraz gry zręcznościowe, jak cymbergaj, flipper czy symulatory rajdowe. Co więcej, w Quflu odbywają się również cykliczne wydarzenia okolicznościowe. 

Oaza relaksu na pustyni pośpiechu.

 

KONTAKT

Qufel Beer Park
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

tel. kom: 663 288 222

e-mail: qufelbeerpark@gmail.com

https://www.facebook.com/QufelBeerPark/

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE