Bartek
Bartek
Bartek
Bartek Zobacz na planie centrum

Wola Park

BARTEK jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego znanego w kraju i za granicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia BARTEK jest specyfika anatomii stopy dziecka. Od ponad 20 lat u podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy, jaką są dzieci. Firma produkuje obuwie w rozmiarach 17-40.
Wysoka jakość produktów BARTEK jest potwierdzona przez niezależnych ekspertów. Obuwie posiada znak Zdrowa Stopa oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. 
Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, BARTEK w swojej ofercie posiada także wybrane modele obuwia Danielki, Langosta, Ipanema, Rider, kapci „bb” oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.
Zapraszamy do sklepu BARTEK, w którym na klientów czeka zawsze profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo w doborze obuwia.

KONTAKT

Bartek

Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

tel.kom: 506 397 838

wolapark@bartek.com.pl

www.bartek.com.pl
www.facebook.com/BartekPolska
www.instagram.com/bartek.buty

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE