Pandora

ODKRYWAJ PIĘKNO


W JESIENNEJ KAMPANII PANDORA INSPIRUJE KOBIETY DO ŚWIĘTOWANIA CODZIENNYCH SUKCESÓW

Nadchodzącej jesieni, PANDORA rozpoczyna wielowymiarową kampanię “Odkrywaj Piękno” (DO See The Wonderful), która inspiruje kobiety do dostrzegania piękna wokół siebie, każdego dnia. By wprowadzić pomysł w życie marka nawiązała współpracę z trzema międzynarodowymi fotografkami - Sandrą Semburg, Liz Sunshine oraz Meredith Jenks. Wyniki przeprowadzonych przez firmę badań wskazują, że nawet 80 proc. kobiet znajduje źródło inspiracji w ujęciach odzwierciedlających codzienne sukcesy. Zachęcone tą liczbą, trzy artystki podjęły próbę uchwycenia momentów, w których kobiety z różnych części świata celebrują codzienne dokonania. Kampania rozpoczyna się wraz z nadejściem nowej kolekcji Jesień 2017, która obejmuje ponadczasową, ręcznie wykańczaną biżuterię, podkreślającą piękno w życiu każdej z nas. Fotografie można podziwiać na stronie PANDORA.net, poprzez media społecznościowe @ theofficialpandora oraz w salonach na całym świecie. 
Każdy dzień składa się z około 20 000 przelotnych momentów. W natłoku tych mikrozdarzeń często nie zauważamy naszych małych sukcesów. Nowa kampania  marki PANDORA zachęca do głośnej rozmowy na temat codziennych osiągnięć kobiet: od tak niezwykłych chwil  jak pierwszy dzień w nowej pracy lub pierwszy dzień bycia mamą, po radość z udanego wypieku lub ukończenia rowerowej akcji charytatywnej. Powstałe fotografie inspirują kobiety do odkrycia prawdziwego szczęścia w tych codziennych, wyjątkowych chwilach. 
„Chcemy pomóc kobietom świętować wszystkie codzienne, piękne osiągnięcia, ponieważ z tych momentów składa się  ich wielowymiarowe życie. Biżuteria PANDORA może być symbolem tych codziennych dokonań i wszystkich chwil, które są dla nas ważne” wyjaśnia Minna Philipson, Senior Vice President and Chief Officer w firmie PANDORA.
Każda z fotografek kampanii ma swój wyjątkowy styl i każda  z niech stworzyła spontaniczne i prawdziwe ujęcia piękna, które bohaterki zdjęć znajdują każdego dnia. Specjalizująca się w fotografii mody i w portretach, Sandra Semburg oddaje na swoich zdjęciach energię i witalność mieszkanek Londynu  i Berlina. Liz Sunshine, dokumentalistka z Australii, przemierzyła ulice Sydney i Hong Kongu by uchwycić  prawdziwe momenty codziennych i wyjątkowych działań kobiet. Pochodząca z Brooklynu Meredith Jenks, zapisuje  na swoich fotografiach przebieg niezwykłych chwil  w Nowym Jorku i Sao Paulo. 
Dziś PANDORA zachęca wszystkie kobiety to wzięcia  udziału w konkursie #DOSeeTheWonderful i próby  oddania na zdjęciach
Kolekcja na Jesień 2017 jest również wspierana przez kampanię telewizyjną, prasową i online, które dodatkowo zachęcają kobiety do świętowania codziennych sukcesów.
 
Aby obejrzeć całą kampanię i najnowszą kolekcję PANDORA Jesień 2017, odwiedź www.pandora.net #DOSeeTheWonderful. 
Więcej informacji na temat warunków konkursu #DOSeeTheWonderful na Instagramie można znaleźć na Pandora.net/DOSeeTheWonderful.
@theofficialpandora #DOSeeTheWonderful