2 - 8 październik, 2017

Warszawskie Lustro - spotkania modowo-urodowe

Zapraszamy Was do udziału w niezwykłym wydarzeniu. Zaczynamy cykl spotkań modowo-urodowych – Warszawskie Lustro. 


Już w najbliższy weekend 7-8 października w godz. 10:00-18:00 będziecie mieli okazję bezpłatnie skorzystać z konsultacji stylistów, wizażystów, dermokonsultantki i fryzjerów. W tych dniach nasze Centrum odwiedzi m.in. Rafał Kruhlik - prowadzący dział mody miesięcznika Olivia i znana kolorystka Edyta Rawa. 

Warszawskie Lustro dedykujemy wszystkim zainteresowanym modą i nowinkami ze świata beauty. Inspiracją była dla nas warszawska ulica, a nie świat znany z telewizji dlatego każdy, kto odwiedzi w weekend Wola Park znajdzie dla siebie coś ciekawego. 
Strefa piękna przepełniona będzie lustrami, przy których pojawią się stanowiska, gdzie makijażyści pomogą Wam dostosować make-up do wieku, urody czy okazji. W strefie tej będziecie też mogli skonsultować się z dermokonsultantką, która zbada stan waszej skóry i zdradzi sekrety pielęgnacji.
Styliści i eksperci obecni w strefie stylu dobiorą strój do sylwetki i urody. Edyta Rawa przeprowadzi także profesjonalną analizę kolorystyczną. Kolorystka zaprezentuje też przykładowe zestawienia pasujących do siebie barw, gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu. Doradzi również, jakie kolory ubrań powinny znajdować się w Waszych szafach. 

Nie zabraknie przydatnych upominków! Każda uczestniczka otrzyma od nas spersonalizowaną kartę – tzw. Look Book. Znajdą się w niej wszystkie porady dopasowane indywidualnie do urody, przygotowane specjalnie dla Pań po konsultacji ze stylistami i wizażystami.

Nie zapominamy o najmłodszych. W zaaranżowanej strefie malucha każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Pod czujnym okiem animatorki, dzieci samodzielnie zaprojektują biżuterię, używając specjalnej modeliny, koralików oraz innych dodatków. 

Zapraszamy! Porady ekspertów są bezpłatne. Wydarzenia odbędzie się 7 i 8 października w godz. 10:00-18:00 na placu w okolicach sklepu KappAhl.