1 marzec, 2016

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek, w naszym centrum handlowym jest dostępna samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Jeśli Twój pojazd będzie nagle wymagał dokręcenia śruby lub dopompowania powietrza w oponie, można usunąć takie drobne usterki na naszym parkingu dla rowerów. Stacja znajduje się na terenie parkingu dozorowanego znajdującego się naprzeciwko biur Wola Court.


W samoobsługowej stacji rower można umieścić na wygodnym stelażu, co ułatwia jego naprawę. Na metalowych linkach, których długość pozwala na swobodne dotarcie do rowerowych części, zostały umocowane m.in. takie narzędzia, jak: wkrętak płaski i krzyżowy, wkrętak TORX T25, klucze płaskie, klucz nastawny, pompka z adapterem na wszystkie rodzaje zaworów czy łyżka do opon.

Stacja umożliwia samodzielne dokonywanie napraw czy przegląd roweru, a dodatkowo znajdujący się na froncie urządzenia QR CODE daje natychmiastowy dostęp do publikacji internetowych, zawierających instrukcje postępowania w przypadku różnych usterek. Punkt napraw jest ogólnodostępny, można z niego korzystać bezpłatnie.

Przypominamy, że na terenie parkingu dozorowanego znajdującego się naprzeciwko biur Wola Court jest dostępny bezpłatny, dozorowany parking dla rowerów.